Menu
 Search
مذاکره2.jpg
دي
15
1395

مذاكره كننده يك دقيقه اي

رمز اصلی موفقیت یک مدیر یا کارمند در هنگام مذاکره با دیگران «انعطاف پذیری» اوست. باید دانست که هیچ گاه دو مورد مذاکره نمی توانند شبیه به هم باشند و برای انجام هر کدام از آنها می­ بایستی از روش و استراتژی متفاوتی استفاده کرد.

نوآوران.jpg
دي
07
1395

«مدیران در برابر نوآوران ، کشمکش بین مدیران و نوآوری»

برای بسترسازی هرچه بهتر در حوزه نوآوری و شکستن مقاومت در برابر نوآوری می­بایست مشخص شود که نحوه ارزشیابی و سنجش عملکرد مدیران در یک سازمان چگونه است و جایگاه فاکتور توجه به نوآوری در ارزشیابی­ های دوره­ ای مدیران به چه صورت دیده شده است.

آذر
24
1395

بررسي انرژي پاك از نوع جديد

اخيراً روشي به عنوان استفاده از انرژي پاك بدون آلوده كردن هوا و تخريب محيط زيست در حال رشد مي­ باشد كه عبارت است از استفاده از گرماي لايه­ هاي زيرين پوسته زمين، بدين ترتيب كه در مناطقي مانند نزديكي آتشفشان­ ها يا جاهاي ديگر كه به راحتي گرماي زير پوسته زمين قابل دسترس است آب را پمپاژ مي­ كنند و از طرفي ديگر بخار از درون زمين خارج مي­گردد

Individual-person.jpg
آذر
07
1395

مدیریت خود

مدیریت خود یا خود مدیریتی کجا و چه موقع بهترین تاثیر را خواهد داشت؟ مدیریت خود یا خود مدیریتی،

1000509261001_1822941199001_BIO-Biography-31-Innovators-Steve-Jobs-115958-SF.jpg
آذر
04
1395

جور ديگر بايد انديشيد

استیوجابز در مصاحبه ­ای ماندگار با خبرنگار نیویورک تایمز از یکی از عادات شخصی و دیرینه­ اش سخن گفت که شاید مهم ترین راز نوآوری و پیشرفت او باشد. او در این مصاحبه گفته است: «هر روز صبح که از خواب برمی­خیزم، در مقابل آیینه می ­ایستم و از خود می­ پرسم، اگر امروز آخرین روز زندگی­ ام باشد آیا مصمم هستم تا آنچه را که اراده کرده ­ام تحقق بخشم؟»

کارمندان آگاه.jpg
مهر
27
1395

کارمندان آگاه

اجازه دهید کارکنان شما تدبیرهای خودشان را انجام دهند؛ آن­گاه شما از نتایج کار آنان و چگونگی استفاده از تخصص­شان برای حل مشکلات شگفت­ زده خواهید شد.

fan-coil-canali.jpg
مرداد
17
1394

Noise در فن‌كوئل ها و دسي بل (dB)

کارفرمایان و مشتریان بسیاری هستند که از صدای ناشی از فن کوئل ها راضی نبوده و آن را آزار دهنده می دانند. مطلب پیش رو به همین موضوع می پردازد.

kashi meybod.jpg
تير
15
1394

معرفی پروژه: کاشی و سرامیک ستاره میبد یزد

شرکت کاشی و سرامیک ستاره میبد یک دهه در زمینه تولید کاشی و سرامیک فعالیت نموده است و با همکاری اساتید و مهندسین با تجربه و همچنین تامین مواد و قطعات با کیفیت توانسته محصولات مرغوبی را روانه بازار کند.

khonak kon.jpg
خرداد
24
1394

برج خنک ­کن چیست؟

چیلرها همواره یکی از ضروری­ترین و گران­قیمت­ترین اجزاء در تاسیسات حرارتی و برودتی یک ساختمان هستند. در صورتی­که چیلرها از نوع آب خنک باشند، معمولا از یک یا چند برج خنک­کن در کنار آن­ها استفاده می­شود. پرواضح است که زیان حاصل از انتقالِ مشکلات سختی و رسوب آب از برج­های خنک­کن به چیلرها، به مراتب سنگین­تر و گران­تر از برج­هاي خنك­كن خواهد بود .از عمده­ترین مشکلاتی که در اثر سختی و رسوب در چیلرها و تحمیل هزینه­های سنگین ظاهر می­شود می­توان به کاهش بازدهی چیلر، ایجاد رسوب در لوله­های مسی کندانسور، ایجاد خوردگی و فرسایش در چیلر و نیاز به اسید شویی اشاره کرد. در صورتی­که سختی­گیری مناسبی قبل از ورود آب به چیلرها -به خصوص قبل از کندانسور- انجام شود، نه تنها از بروز لایه­های رسوب در آن­ها جلوگیری می‌شود، بلکه به مرور زمان رسوب­های موجود نیز از بین رفته و نیاز به سختی­گیری شیمیایی یا اسیدشویی برطرف می­شود. این نوشتار، به سختی­گیری آب در برج­هاي خنك­كن، پیش از ورود به چیلرها، پرداخته و این مورد را بررسی می­کند.

ALODEGI.jpg
ارديبهشت
15
1394

آلودگي هوا در فضاي محدود داخلي

همه ما با آلودگي هوا در فضاي آزاد، كه عمدتا ناشي از ترافيك است، آشنايي داريم؛ اما به‌واقع منظور از

1 2 3